Ostale vijesti

U Slavonskom Brodu održan GNK Dinamo Trophy Tour

IMG 7170

GNK Dinamo povodom 50. godišnjice od osvajanja Kupa velesajamskih gradova, preteča današnje Europske lige, organizira turneju u sklopu koje obožavatelji mogu vidjeti trofej i upoznati igrače koji su osvojili jedini europski trofej u povijesti hrvatskog nogometa.

Tako je danas na glavnog gradskom trgu u Slavonskom Brodu održan Trophy Tour, a tom prilikom u naš grad doputovali su i neki od legendarnih igrača Dinamove generacije iz 1967.godine. Na Korzu je bio izložen trofej KVG-a iz 1967. godine i lopta iz finala protiv Leeds Uniteda, a uz slikanje s pokalom i legendama Dinama, navijači su imali priliku učlaniti se u klub uz posebne pogodnosti, zaigrati stolni nogomet, playstation ili kupiti prigodne ''1967'' suvenire te zaigrati nagradne igre. Predstavnike GNK Dinama tom je prilikom u ime Grada Slavonskog Broda posjetio zamjenik gradonačelnika Hrvoje Andrić te im je zaželio dobrodošlicu u naš grad.

PLAĆANJE GRADSKIH RAČUNA BEZ NAKNADE
U poslovnicama Gradske blagajne mogu se platiti i svi ostali računi uz naknadu od 2,00 kune po uplatnici

Radno vrijeme Gradskih blagajni:
-
Trg Ivane Brlić-Mažuranić 7a (Korzo) Ponedjeljak - Petak  07:30-18:30, Subota  08:00-12:00
- Horvatova (Tržnica) Ponedjeljak - Subota  07:00-13:00

Nalazite se ovdje: Naslovnica Ostale vijesti U Slavonskom Brodu održan GNK Dinamo Trophy Tour

Podaci o predmetu u digitalnoj pisarnici

Status vašeg predmeta možete provjeriti unosom korisničkog pina (koji ste dobili u pisarnici Gradske uprave) na sljedeći način:

E-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


Upute:
U polje Subject/Predmet unesite korisnički pin. Područje za sadržaj ostavite prazno.