• 17.jpg
  • 14.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 20.jpg
  • 7.jpg
  • 19.jpg
  • 5.jpg
  • 12.jpg

Sportske udruge

UDRUGA ZASTUPNIK/ICA
Aero klub "Brod"c Ivan Klopan
Aerobic centar "Step" Krešimir Kristić
Atletski klub "Marsonia" Zdenko Jambrešić
Auto k. "SB Autosport" Saša Vrlazić
Baseball klub Slavonski Brod Garret Prestwood
Biciklistički klub "Festung" Borislav Horvatović
Boćarski klub "Brlićka" Dragutin Ćurković
Boćarski klub Brlićka 2007. Jozo Baketarić
Bodybuilding "Kolos" Tihomir Siser
Boksački k."Posavina-kuna" Blažan Lovrić
Boksački klub "Brod" Pero Veočić
Boksački klub "Radnički" Josip Grubišić
BraCe Marko Blažević
Brodska amat.koš.liga (BAKL) Alen Riđan
Centar za znanstv.pr.sportu Gordana Lovreković
Curling klub Legija-Slav.Brod Dario Sojčić
Dvokorak d.o.o. Ivan Stepić
Floorball klub "Marsonia" Ljubiša Topić
Gimnastički klub "Sokol" Darko Katić
Grappling klub "Slavonski Brod" Tomica Mance
Hapkido k.Semper Fidelis Dominik Maduna
Hapkido klub "Brod" Igor Ilić
Hapkido klub Sv.Mihovil Miljenko Kovačević
HPD "Dilj gora" Ivan Salantić
INLINE HOKEJ KLUB "OKEJ" Hrvoje Radoš
Judo klub "Brod" Ivan Samardžić
Kajak kanu klub "Marsonia" Čedomir Brajković
Karate klub "Slavonski Brod" Zdenko Horvat
Kickboxing kl."Tomislav Gym" Franjo Opačak
Kickboxing klub "Brod" Berislav Knežević
Kickboxing klub "Tigar Brod" Goran Ivezić
Kl.podvodnih akt."Marsonia" Vladimir Mihaljčuk
Klub bor.vještina "Tigar-Brod" Hrvoje Rudar
Koš. Klub "FIN-COM" Željko Godić
Koš.k.invalida "Brod" Ivan Ćosić
Košarkaški klub "Hebrang" Željko Grubišić
Košarkaški Klub "Klasije" Josip Lazić
Košarkaški klub "Soling" Krešimir Peić
Košarkaški klub "Svjetlost" Zvonimir Markotić
Kuglački klub "Brod" Zdravko Šimović
Kuglački klub "INA" Antun Mandurić
Kuglački Klub "Kolonija" Željko Katavić
Kuglački klub "Lokomotiva" Ivan Gavran
Kuglački klub "Regoč" Petar Grivičić
Kuglački klub "Terminal" Zvonko Jurišić
Kuglački klub "Zanatlija" Ivan Ćosić
Muški odbojkaški k. "Brod" Zoran Bilić
NK "Amater" Ivan Brnadić
NK "Budainka-Kolonija" Ivan Katušić
NK "Graničar" Alen Špehar
NK "Livada-Željezničar" Marko Ravlić
NK "Marsonia 1909" Dubravko Galović
NK "Marsonia" Dragan Marić
NK "Roma" Vinko Kuzmić
NK "Vinogorac" Marko Zirdum
Nogometni klub "Podvinje" Selman Lekić
Odbojk.k."Posavina Brod" Sanja Špehar
ONŠ "Franjo Zvonarević" Darko Mirković
ONŠ "Stanko Vlajnić-Dida" Stipo Zirdum
Pikado klub "Bijeli Miševi" Dalibor Kovačević
Plesni klub "Marsonia SB" Mladen Ivezić
Plesni klub "Salsa SB" Igor Kljaić
Rukometni klub "Brod" Marin Kučinović 
Rukometni klub "Podvinje" Davorin Bašić
SSR "Sport za sve" Duško Šetka
STK "Obrtnička škola - Brod" Stjepan Bošnjaković
Stolno tenis.k."Graničar" Marin Stipešević
Stolnoteniski klub "Brod" Krešimir Štetić
Stolnoteniski klub "Marsonia" Branka Štetić
Streljački klub " Brod" Sanja Samaržija Dubac
Streljački klub "Sv. Mihovil" Krunoslav Erdeši
ŠAARK "Pegaz" Goran Ivanković
Šah.kl."Đuro Đaković" Vladimir Vukoje
Šah.kl.invalida "Hvidra-Brod" Mato Opačak
Šahovski klub "Brod" Tomo Mirosavljević
Škola košarke "Brod" Leon Fajdetić
Škola košarke "Rehlicki" Igor Kovačević
Škola košarke "Tigrići" Bruno Štefanek
Škola kuglanja "Brod" Branko Magaš
Škola kuglanja "Kolonija - Ivo Klarić" Željko Katavić
Škola nog."Budainka-Kolonija" Jure Kovačević
Škola nogometa "Graničar" BV Vjekoslav Galić
Škola nogometa "Marsonia" Tadija Brnić
Škola nogometa "Mato Utvić" Davor Pinčar
Škola odbojke "Brod" Robert Matić
Škola rukometa "Brod" Predrag Šimić
Škola rukometa Dejan Krtolica Miroslav Tomašić
Škola tenisa Slavonski Brod Ivan Škrinjar
ŠPK "Top dance" Igor Vinković
Šport.ribolovna udruga "Sava" Marjan Jerković
Šport.savez invalida GSB Vladimir Miščančuk
Športski klub "Kolonija" Krunoslav Kozina
Športski klub "Student" Zvonko Miljković
Športski plesni klub "Sinovi" Tomislav Zirdum
ŠRU "Deverika" Tomislav Mrđan
ŠRU "Som" Božidar Odobašić
ŠRU "Stiry" Franjo Novotny
Tenis klub "Brod" Kruno Buljan
Teniski klub "Marsonia" Davor Vukelić
TKDK "Alfa - Brod" Dalibor Damičević
TKDK "Brod" Danijel Matić
TKDK "Kolonija" Ivica Babić
TKDK "Marsonia-Kuna" Tomislav Đaković
Twirling klub "Cascavela" Ivana Lemešić
Udr.pedagoga fiz.kulture Robert Smuda
Udruga sportskih trenera SB Boris Brica
X_Tream klub Brod Zoran Nožinić
Ženski košarkaški klub "Brod" Marina Logarušić
Ženski kuglački klub "Obrtnik" Kata Matanić
ŽKK "BROD NA SAVI" Damir Božić
ŽNK "Viktorija" Ema Zirdum
ŽOK "Marsonia Igor Dimitarević
ŽRK "Brod-Gymnasium" Paulina Bodrožić-Selak

PLAĆANJE GRADSKIH RAČUNA BEZ NAKNADE
U poslovnicama Gradske blagajne mogu se platiti i svi ostali računi uz naknadu od 2,00 kune po uplatnici

Radno vrijeme Gradskih blagajni:
-
Trg Ivane Brlić-Mažuranić 7a (Korzo) Ponedjeljak - Petak  07:30-18:30, Subota  08:00-12:00
- Horvatova (Tržnica) Ponedjeljak - Subota  07:00-13:00

Nalazite se ovdje: Naslovnica SPORT Sportske udruge

Digitalna pisarnica

Status vašeg predmeta možete provjeriti unosom pina (koji ste dobili u pisarnici Gradske uprave) na sljedeći način:

SMS-om na broj:
099 730 27 12

Upute:
U sadržaj poruke utipkajte pin.

E-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Upute:
U polje Subject/Predmet unesite pin. Područje za sadržaj ostavite prazno.