Javni pozivi i natječaji

Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti - prijem na određeno vrijeme

UPRAVNI ODJEL ZA LOKALNU SAMOUPRAVU
Povjerenstvo za provedbu oglasa
KLASA: 112-01/14-01/144
URBROJ:2178/01-07-14-3
Slavonski Brod, 19. studeni 2014. godine

 K A N D I D A T I
-    svima-


PREDEMET: Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti

    Sukladno objavljenim oglasima za prijam u službu na određeno vrijeme viših stručnih suradnika 1 
           -  za gospodarstvo i imovinsko pravne poslove u Upravnom odjelu za gospodarstvo
           -  za tehničke poslove i utvrđivanje komunalnog doprinosa u Upravnom odjelu za             komunalni sustav i komunalno redarstvo i
           - za predškolski, školski odgoj i šport u Upravnom odjelu za društvene djelatnosti
 i Liste kandidata prijavljenih na oglas, a koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, p o z i v a m o  Vas da pristupite provjeri znanja i sposobnosti dana 24. studenog 2014. godine (ponedjeljak)  u maloj dvorani Glazbene škole  (Tvrđava), Vukovarska br. 1.

    Prethodna provjera znanja i sposobnosti provest će se sukladno Uputama i obavijestima kandidatima za prijem u službu višeg stručnog suradnika na određeno vrijeme, objavljen na internetskoj stranici Grada Slavonskog Broda, www.slavonski-brod.hr ,

s početkom u 09,00 sati

1.    Marijana Opačak Orešković, Nas. Mikrorajon 10 A, Slavonski Brod
2.    Željka Levačić, A. M. Krleže br. 39,, Slavonski Brod
3.    Tomislav Šerbedžija, Nas. A. Hebranga 6/36, Slavonski Brod
4.    Sanja Rac, Jadranska br.44., Slavonski Brod
5.    Danijel Perić, Hrvatskih branitelja br. 30., Brodski Stupnik
6.    Tanja Kelemović, J. Draškovića br. 58., Slavonski Brod
7.    Marko Dujak, S. Vraza br. 38., Slavonski Brod
8.    Martina Zorić, F. Račkog br.136., Đakovo


s početkom u 10,30  sati
1.    Mirela Jozić, 2. svibnja 1992, Slavonski Brod
2.    Ivan Sverić, Nas. A. Hebranga 6/36, Slavonski Brod
3.    Davor Ivandić, M. A. Reljkovića br.8., Slavonski Brod
4.    Dunja Delić, A. Starčevića br. 46., Slavonski Brod
5.    Jelena Krijan, L. LUkića br. 41., Slavonski Brod
6.    Marina Rajković, Ul. Braće Radić br. 144., Čajkovci
7.    Ana Tomac Hradovi, Sapci 130 A., Garčin

s početkom u 12,00 sati

1.    Mislav Mitrović, N. Zrinskog br. 70., Slavonski Brod
2.    Katarina Bjelobrk, Podvinjska br. 10.,Podvinje
3.    Augustin Tomac, Nas. Slavonija I 4/4., Slavonski Brod
4.    Ivona Ključević, Dravska br. 1., Slavonski Brod
5.    Iris Ćufurović, Lička br. 28., Slavonski Brod
6.    Valerija Biondić, Podvinjska br.57., Slavonski Brod
7.    Matej Klaić, M. Mesića br. 66.,Slavonski Brod

s početkom u 13,30 sati

1.    Mario Šetka, Osječka br. 172., Slavonski Brod
2.    Robert Belir, Vinogorska br. 80., Slavonski Brod
3.    Marija Rajković, Fra G. Martića br 10., Slavonski Brod
4.    Borislava Vukičević, Nas. Mikrorajon 3 B,Slavonski Brod
5.    Darija Šemanjski, Nas. A. Hebranga 4/25., Slavonski Brod
6.    Davor Herbut, Nas. Slavonija I 6/2, Slavonski Brod
7.    Marko Jozić, V. Vidrića br. 20., Slavonski Brod


Članovi Povjerenstva


Dostaviti.
1. Web stranica Grada Slavonskog Broda
2. Oglasna ploča
3. Pismohrana





PLAĆANJE GRADSKIH RAČUNA BEZ NAKNADE
U poslovnicama Gradske blagajne mogu se platiti i svi ostali računi uz naknadu od 2,00 kune po uplatnici

Radno vrijeme Gradskih blagajni:
-
Trg Ivane Brlić-Mažuranić 7a (Korzo) Ponedjeljak - Petak  07:30-18:30, Subota  08:00-12:00
- Horvatova (Tržnica) Ponedjeljak - Subota  07:00-13:00

Nalazite se ovdje: Naslovnica Javni pozivi i natječaji Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti - prijem na određeno vrijeme