Održan prijem za nagrađene učenike Glazbene škole Slavonski Brod

glazbena1719

Zamjenica gradonačelnika Tea Tomas danas je održala prijem za učenike Glazbene škole Slavonski Brod koji su u školskoj godini 2018./2019. osvojili značajne nagrade i priznanja. Naime, učenici Glazbene škole su tijekom protekle školske godine sudjelovali na 12 natjecanja i pri tome osvojili 37 raznih nagrada i priznanja te 2 Oskara znanja.

Oskare znanja osvojili su učenici Ana Ereš i Josip Matanović.

Naime, Josip Matanović bio je apsolutni pobjednik u svojoj kategoriji - disciplini Brač na 57. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa.

Ana Ereš je državna prvakinja XX. Državnog natjecanja iz povijesti -kategorija Izvori i istraživanje prošlosti - samostalni istraživački radovi učenika. Ana je prvi učenik iz našeg Grada odnosno županije koji je osvojio prvo mjesto na ovom natjecanju i postao državni prvak.

Na prijem u Velikoj vijećnici došli su predstavnici nagrađenih učenika, njih ukupno 13: Ana Ereš, Lana Ćato, Sandra Böhm, Ana Lukšić, Katarina Aračić, Matej Sarajčić, Mihael Sarajčić, Marko Nosić, Josip Matanović, Nikola Vincek, Josip Gregurić, Ivan Gregurić i Bono Peić u pratnji nastavnika i ravnateljice Glazbene škole Mirele Jagodić.
Zamjenica gradonačelnika čestitala im je na postignutom uspjehu te im je poželila puno uspjeha i u daljnjem školovanju.

Postignuti rezultati učenika Glazbene škole Slavonski Brod u školskoj godini 2018./2019.:

8. hrvatsko natjecanje iz Povijesti glazbe - BJELOVAR 2018.
,, Veliko natjecanje" – Clara Schumann
IVONA FUNARIĆ- PRIZNANJE
NINA MAKOVIČIĆ - PRIZNANJE
PETRA VAČIĆ - PRIZNANJE
ANALUKŠIĆ – PRIZNANJE
KATARINA ARAČIĆ - PRIZNANJE
ELENA WACHTLER - PRIZNANJE
IVANA STJEPANOVIĆ - PRIZNANJE

„Malo natjecanje" - David Bowie
ANA LUKŠIĆ - PRIZNANJE
KATARINA ARAČIĆ – PRIZNANJE
- nastavnica: Mirta Špoljarić, prof.

16. međunarodno natjecanje LAZAR JOVANOVIĆ Beograd, Srbija
SANDRA BOHM - DRUGA NAGRADA
LANA ĆATO - PRIZNANJE
- uz klavir: Andrej Seper, mag. mus.
- nastavnica: Tihana Havelka Tudaković, mag. mus

 

Međunarodno natjecanje učenika osnovnih glazbenih škola „MLADI PADOVEC"

- V. disciplina (klavir) - I. KATEGORIJA
IVAN GREGURIĆ - PRVA NAGRADA
- V. disciplina (klavir) - II. KATEGORIJA
JOSIP GREGURIĆ - DRUGA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.

57. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa - REGIONALNO NATJECANJE

- disciplina SOLFEGGIO - I. KATEGORIJA
ANA VOJTKUF PERANOVIĆ - DRUGA NAGRADA
- nastavnica: Danijela Božičević, prof.
- disciplina: BRAČ - II. KATEGORIJA
JOSIP MATANOVIĆ - PRVA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnica: Gorana Jagarinec, prof.

- disciplina: BISERNICA - III. KATEGORIJA
MARKO NOSIĆ - PRVA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnik: Dalibor Timarac, prof.
NIKOLA VINCEK- DRUGA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnica: Gorana Jagarinec, prof.
- disciplina: PJEVANJE - II. KATEGORIJA
SANDRA BOHM - PRVA NAGRADA
- uz klavir: Andrej Seper, mag. mus.
- nastavnica: Tihana Havelka Tudaković, mag. mus.
- disciplina KLAVIR - II. KATEGORIJA
JOSIP GREGURIĆ - DRUGA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI (Slavonski Brod)
- disciplina SAMOSTALNI ISTRAŽIVAČKI RADOVI
ANA EREŠ - PRVA NAGRADA
(Tajni život Wopaternija: susret prošlosti, sadašnjosti i budućnosti u dodiru zvuka)
- nastavnica: Mirta Spoljarić, prof.

 

6. međunarodno natjecanje tamburaša solista i komornih sastava -TAMBURA INSTRUMENTAL FESTIVAL (Subotica)
-disciplina BRAČ, l.K - KATEGORIJA
MIHAEL SARAJČIĆ- PRVA NAGRADA - ZLATO
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnik: Dalibor Timarac, mag. mus.
-disciplina BRAČ, 2.K - KATEGORIJA
JOSIP MATANOVIĆ- PRVA NAGRADA - ZLATO
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnica: Gorana Jagarinec, prof.

-disciplina BISERNICA, 2.K - KATEGORIJA
MATEJ SARAJČIĆ - PRVA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnik: Dalibor Timarac, mag. mus.
-disciplina BISERNICA, 3.K - KATEGORIJA
MARKO NOSIĆ - PRVA NAGRADA - ZLATO
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnik: Dalibor Timarac, mag. mus.
NIKOLA VINCEK- PRVA NAGRADA
- uz klavir: Ivana Bušić, mag. mus.
- nastavnica: Gorana Jagarinec, prof.

Međunarodno natjecanje mladih glazbenika Sonus OP. 5 (Križevci)
disciplina: KLAVIR - I. KATEGORIJA
IVAN GREGURIĆ - DRUGA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.
-disciplina: KLAVIR - II. KATEGORIJA
JOSIP GREGURIĆ - TREĆA NAGRADA
- nastavnica: Zdravka Tekić-Dadić, prof.
- disciplina: SOLFEGGIO - PRVA KATEGORIJA
DOMAGOJ BERTOVIĆ - DRUGA NAGRADA
- nastavnica: Daria Tamara Rac, prof.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ POVIJESTI (Zadar)
- disciplina SAMOSTALNI ISTRAŽIVAČKI RADOVI
ANA EREŠ - PRVA NAGRADA
(Tajni život Wopaternija: susret prošlosti, sadašnjosti i budućnosti u dodiru zvuka)
- nastavnica: Mirta Spoljarić, prof.

10. hrvatsko natjecanje za harmoniku (Daruvar)
-disciplina HARMONIKA, A- KATEGORIJA
MATEJ DANČEVIĆ - PRVA NAGRADA
- nastavnik: Marijan Belović, prof.





PLAĆANJE GRADSKIH RAČUNA BEZ NAKNADE
U poslovnicama Gradske blagajne mogu se platiti i svi ostali računi uz naknadu od 2,00 kune po uplatnici

Radno vrijeme Gradskih blagajni:
-
Trg Ivane Brlić-Mažuranić 7a (Korzo) Ponedjeljak - Petak  07:30-18:30, Subota  08:00-12:00
- Horvatova (Tržnica) Ponedjeljak - Subota  07:00-13:00

Nalazite se ovdje: Naslovnica Ostale vijesti Održan prijem za nagrađene učenike Glazbene škole Slavonski Brod

Podaci o predmetu u digitalnoj pisarnici

Status vašeg predmeta možete provjeriti unosom korisničkog pina (koji ste dobili u pisarnici Gradske uprave) na sljedeći način:

E-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


Upute:
U polje Subject/Predmet unesite korisnički pin. Područje za sadržaj ostavite prazno.