Zajednica sportskih udruga Grada Slavonskog Broda

red.br. Udruga Osoba ovlaštena za zastupanje
1. Aero klub "Brod" Ivan Klopan
2. Atletski klub "Marsonia" Dalibor Stanković
3. Boćarski klub "Brlićka" Darko Šabić
4. Body Building klub "Marsonia Gym" Mladen Filipović
5. Boksački klub "Brod" Pero Veočić
6. Boksački klub "Posavina-kuna" Blažan lovrić
7. Boksački klub "Radnički" Goran Ivezić
8. BŠPŠ "Top dance" Igor Vinković
9. Curling klub Legija-Slav.Brod Dario Sojčić
10. Gimnastički klub "Sokol" Lidija Vargić
11. Hapkido klub "Brod" Igor Ilić
12. I.T.F. Taekwon-do klub "IN-NAE" Vlatko Brezovac
13. Kajak kanu klub "Marsonia" Zdenko Jambrešić
14. Kajak kanu klub "Olimpik" Vlasta Novaković
15. Karate klub "Prevent" Ljubomir Kotlar
16. Karate klub "Slavonski Brod" Dario Turčinović
17. Kickboxing klub "Brod" Slavko Vuković
18. Kickboxing klub "Omega" Robert Katušić
19. Kickboxing klub "Tigar Brod" Goran Ivezić
20. Kickboxing klub "Tomislav Gym" Tomislav Đaković
21. Klub podvodnih aktivnosti "Marsonia" Robert Kalanj
22. Košarkaški klub "Brod" Kornelija Kvesić
23. Košarkaški klub "BŠK" Igor Kovačević
24. Košarkaški klub "DAR d.o.o." Damir Grgurić
25. Košarkaški klub "Festung" Franjo Jozić
26. Košarkaški klub "Slavonski Brod 1946" Franjo Jozić
27. Kuglački klub "Brod" Miroslav Mitrović
28. Kuglački klub "Lokomotiva 1967" Duško Šetka
29. Kuglački klub "Regoč" Petar Grivičić
30. Kuglački klub "Terminal" Zvonimir Jurišić
31. Kuglački klub "Zanatlija" Branko Magaš
32. Malonogometni klub "Brod 035" Ivica Ćorluka
33. Malonogometni klub "Brod" Igor Vidović
34. Motosport GRIP Danijel Kljajić
35. Muški odbojkaški klub "Brod" Zoran Bilić
36. Muški odbojkaški klub "Marsonia" Anto Andačić
37. Nogometni klub "Amater" Franjo Mrva
38. Nogometni klub "Budainka Kolonija" Antonio Radman
39. Nogometni klub "Graničar" Slavonski Brod Dubravko Tekić
40. Nogometni klub "Marsonia" Dubravko Galović
41. Nogometni klub "MV Croatia 1976" Anto Duspara
42. Nogometni klub "Podvinje" Zoran Kustor
43. Nogometni klub "Vinogorac" Domagoj Drmić
44. Nogometni klub "Željezničar" Perica Ćalušić
45. Odbojkaški klub "Kolonija" Krunoslav Kozina
46. Odbojkaški klub "Posavina Brod" Sanja Špehar
47. Odbojkaški klub "Slavonski Brod" Snježana Cindrić
48. ONŠ "Franjo Zvonarević" Igor Lončarić
49. Planinarsko društvo "Dilj Gora" Ivan Pehar
50. Plesni klub "Salsa SB" Mladen Ivezić
51. Plivački klub "Marsonia" Dragan Klem
52. Policijski kuglački klub "Halo 192" Ivica Kovačević
53. Rukometni klub "Brod" Miroslav Marić
54. Savate klub "Jean-Michel Nicolier" Dubravka Đaković
55. Savez sportske rekreacije "Sport za sve" Ivan Salantić
56. Sportsko rekreativna udruga "Živim sport" Irena Čugura Ćerić
57. STK "Slavonski Brod" Luka Klaić
58. Stolnoteniski klub "Brod" Franjo Lemaić
59. Stolnoteniski klub "Graničar" Marin Stipešević
60. Stolnoteniski klub "Marsonia" Branka Štetić
61. Streljački klub "Sv. Mihovil" Mato Brekalo
62. ŠAARK "Pegaz" Danijel Musić
63. Šahovski klub "Đuro Đaković" Marko Zovko
64. Škola košarke "Tigrići" Bruno Štefanek
65. Škola kuglanja "Brod" Branko Magaš
66. Škola nogometa "Budainka Kolonija" Anto Ivanković
67. Škola nogometa "Graničar" BV Alen Špehar
68. Škola nogometa "Legen" Berislav Baričević
69. Škola nogometa "Marsonia" Igor Đaković
70. Škola nogometa "Željezničar" Goran Akšamović
71. Škola rukometa "Brod" Predrag Šimić
72. Športska ribolovna udruga "Som" Božidar Odobašić
73. Športski savez invalida GSB Vladimir Miščanćuk
74. Športsko društvo "Elektra" Slavonski Brod Tomislav Alinjak
75. Športsko ribolovna udruga "Sava" Marjan Jerković
76. Taekwondo klub "Alfa - Brod" Robert Katušić
77. Taekwondo klub "Brod" Dejana Gajić Kovačević
78. Taekwondo klub "Ge Baek" Stjepan Ambrož
79. Taekwondo klub "Kolonija" Ivica Babić
80. Taekwondo klub "Marsonia" Dubravka Đaković
81. Tenis klub "Brod" Igor Avramović
82. Triatlon klub "Mazator" Tomislav Marinović
83. Trkački klub "BraCe" Anto Ravlić
84. Ultramaraton klub "Mazator" Tomislav Marinović
85. Vaterpolski klub "Marsonia" Dragan Klem
86. Ženski košarkaški klub "Brod na Savi" Damir Božić
87. Ženski kuglački klub "Obrtnik" Zdenka Briški
88. Ženski nogometni klub "Viktorija" Ema Zirdum
89. Ženski rukometni klub "Brod" Igor Rubil
90. Ženski vaterpolski klub "Marsonia" Filip Tomić





PLAĆANJE GRADSKIH RAČUNA BEZ NAKNADE

U poslovnicama Gradske blagajne mogu se platiti i svi ostali računi uz naknadu od 2,00 kune po uplatnici. Radno vrijeme Gradskih blagajni:

  • Trg Ivane Brlić-Mažuranić 7a (Korzo) Ponedjeljak - Petak 07:30-13:00, te od 14:00 do 18:30 sati, Subota 08:00-13:00
  • Horvatova (Tržnica) Ponedjeljak - Subota 07:00-13:00
Nalazite se ovdje: Naslovnica SPORT Sportske udruge

Podaci o predmetu u digitalnoj pisarnici

Status vašeg predmeta možete provjeriti unosom korisničkog pina (koji ste dobili u pisarnici Gradske uprave) na sljedeći način:

E-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


Upute:
U polje Subject/Predmet unesite korisnički pin. Područje za sadržaj ostavite prazno.