fbpx
Ispis
Kategorija: Komunalna infrastruktura (ceste, staze...)

U Ulici 22.lipnja 1941. u Brodskom Vinogorju, makadamski dio kolnika je gotovo u potpunosti uništen nakon ovogodišnjih kiša. Sanaciju bi trebalo što prije napraviti.
Hvala i lijep pozdrav!

ODGOVOR: 13.6.2019. 

Poštovani, hvala Vam na ukazanom problemu. 

Stavljamo ovu dionicu u nalog za sanaciju kroz redovno održavanje.

S poštovanjem, 

Upravni odjel za komunalni sustav i komunalno redarstvo

U radu