fbpx
Ispis
Kategorija: Promet i parkiranje

Želim se nadovezati na stalne upite u vezi ove ulice. Ja živim u toj ulici (kbr 32) 48 godina i nezadovoljan sam negativnim odgovorima vezanim za regulaciju prometa i održavanje ove ulice. Ako ne može biti jednosmjerna zatvorite je onda za sav promet osim za stanare, a parkiranje neka bude dozvoljeno samo s dozvolom. Onda nam ne treba niti novi kolnik pa nek se
djeca igraju jer je ovo stanje neodrživo.

Odgovor: 14.02.2012.:
Sukladno Statutu Grada nezadovoljni građani trebaju se obratiti svome Vijeću mjesnog odbora koji će razmotriti prijedlog te donijeti određeni Zaključak (odluku, prijedlog) koji će službeno proslijediti Gradu na daljnje postupanje.
Upravni odjel za komunalni sustav i komunalno redarstvo

Buduca_investicija.gif