fbpx
Ispis
Kategorija: Urbanizam (gradnja općenito)

PITANJE: 

U ulici Valentina Benošića na građevinskoj čestici 5129/8  već 10 godina stoji napušteno gradilište gdje su započeti građevinski radovi (iskopan podrum,betonirana podna ploča i postavljena armatura) pokraj iskopine nalazi se iskopani materijal tj.zemlja na kojoj raste velika trava i trnje. Preko ljeta iskopina izgleda kao \"bara\" puna žaba,zmija i komaraca. U obližnjem susjedstvu postoji velik broj male djece koja se igraju oko te iskopine koja niti sama neznaju da se mogu ozljediti na armaturu, ili nedaj bože tragično završiti. Neznam tko je nadležan za takav nemar da se poduzme prekršajna prijava protiv vlasnika te čestice ili da ga se upozori da zakopa iskopinu. Ovo je sramota grada i gradskih institucija a i samog vlasnika za ovakav nemar. Već nekoliko puta je obaviještavana građevinska inspekcija koja se nije udostojila niti jedan put izaći na mjesto nemara.
email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Odgovor: 8. lipnja 2010.

Upućen je dopis građevinskoj inspekciji te su komunalni redari izašli na teren i napravili zapisnik.

 

 UO za graditeljstvo, prostorno uređenje i zaštitu okoliša

 

 

 

                                 

 

.