Građani MO „Plavo Polje“ i MO „Centar“ jučer su imali priliku izravno komunicirati s gradonačelnikom Mirkom Dusparom. Naime, u sklopu planiranih obilazaka mjesnih odbora, gradonačelnik Mirko Duspara sa svojim je suradnicima posjetio MO „Plavo Polje“ i MO „Centar“ kako bi u izravnoj komunikaciji s građanima doznao više o problemima i pitanjima Brođanki i Brođana. Stanovnici s područja ovih mjesnih odbora gradonačelniku su postavljali pitanja koja ih zanimaju, a razgovarali su i o problemima te sugestijama vezanih uz razvoj grada.
Postoji li mogućnost da se u Domobranskoj ulici postavi košarkaško igralište i stol za stolni tenis, kada će biti postavljena nova javna rasvjeta u dijelu Ulice svetog Lovre, hoće li se postaviti ležeći policajci na dijelu produžene Borovske ulice prema Ulici Hanibala Lucića, može li se nasuti put iza doma HVIDR-e - samo su neka od pitanja koja su građani ovih mjesnih odbora postavili gradonačelniku Slavonskog Broda.
Osim što je odgovarao na pitanja građana, gradonačelnik Duspara predstavio je i projekte i investicije realizirane u posljednje četiri godine. Iako su u razvoj i izgradnju grada uložena značajna sredstva to još uvijek nije dovoljno - zaključio je gradonačelnik Duspara.
Prilog:
- Prezentacija Mjesnog odbora Plavo Polje (pdf)
- Prezentacija Mjesnog odbora Centar (pdf)



